Vonkajšie žalúzie Z-90 | SUNMONT

Poďme si predstaviť realizáciu vonkajších žalúzií na prístavbu k rodinnému domu, pretože každá plocha sa dá zatieniť, ale rôznymi spôsobmi

Zákazník od začiatku vedel po ktorom produkte tienenia siahne. Stala sa ňou Z-90, ktorá sa stala najobľúbenejšiou medzi širokou škálou možností, ktoré tento náskok už zrejme nikdy nedobehnú.

Pre zachovanie domáceho komfortu sme volili diaľkové ovládanie Somfy v spolupráci s veterným senzorom, ktorý ochráni žalúzie pred nepriazňami počasia.

Popri niekoľkých naších skúsenostiach vieme, prečo sú naozaj také populárne a teraz sa dozviete prečo to tak je.

Moderný tvar

Dnešná moderná architektúra v stavebníctve na slovensku doslova predurčuje byť jednotkou na trhu.

Tvar Z sa vyníma hlavne na veľkých plochách, kde vynikne jednoduchosť a napodobňuje rovnosť fasády.

Gumové tesnenie

Väčšinou zákazníkov zaujíma, či budú mať po zatiahnutí vonkajšej žalúzií v interiéri tmu. Naša zvyčajná odpoveď: “budete mať tmu, ale nie takú, ako pri vonkajšej rolete.” Zjednodušene, vonkajšia žalúzia nie je tým riešením, lamely žalúzií slúžia na reguláciu svetla a to sa im dari perfektne. Tu sa dostávame k podstate. Gumičkové tesnenie na spodnej hrane lamely umožňuje čo najtesnejšie dovretie s obmedzenou hlučnosťou pri úplnom dovretí.

Dokonalé riešenie pre stavebníctvo

Zhotovitelia nechcú riskovať a preto volia tento overený štýl vonkajšieho tienenia. Z90 je pojem s ktorým sa stretol každý zákazník. Dizajn a kvalita zodpovedajú nárokom na trhu s tienením kde už nemáme iba štandardné vonkajšie rolety, ktoré neposkytovali dodatočnú väčšej regulácii svetla.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka