Soltis / Serge Ferrari

Serge Ferrari vyvíja inovatívne výrobky, ktoré svojim zákazníkom poskytujú vysokú pridanú hodnotu od roku 1973. Táto neustála snaha o dokonalosť znamená, že dnes ovládame všetky technológie, ktoré sa podieľajú na výrobe účinných, vysoko kvalitných a flexibilných kompozitných materiálov.

Précontraint technológia

Technológia Précontraint, chránená celosvetovým patentom, umožňuje výrobu flexibilných kompozitných materiálov s výnimočnými rozmerovými vlastnosťami, ktoré presahujú obvyklé normy tohto odvetvia. Technológia Précontraint spočíva v nanášaní povlaku pri dvojosovom napätí (pozdĺž osnovy aj útku) počas výrobného cyklu: flexibilný rám vyrobený z vysoko húževnatých mikro-káblov PET je potiahnutý niekoľkými vrstvami polymérov, za čím nasleduje odolnosť voči špine. povrchová úprava. Materiály využívajúce technológiu Précontraint tak získavajú jedinečné vlastnosti z hľadiska odolnosti, rozmerovej stability a nízkej hmotnosti, eliminujú deformácie spôsobené zaťažením a ponúkajú dlhšiu životnosť.

Technológia inteligentnej priadze

Technológia Smart Yarn umožňuje výrobu kompozitných priadzí s väčšou flexibilitou pri vývoji, čo poskytuje jedinečnú výhodu, keď sa produkt používa na určitých dynamických trhoch, ako je nábytok. Táto technológia umožňuje kombináciu centrálneho jadra, ktoré poskytuje požadované mechanické vlastnosti, a plášťa, ktorý poskytuje požadovaný vzhľad, povrchovú úpravu, húževnatosť a odolnosť.

Smart Coating Technology

Technológia Smart Coating umožňuje výrobu produktov s vynikajúcimi vlastnosťami.  

Výrobky, ktoré vyzerajú a cítia sa ako koža s vysokou odolnosťou proti oderu a chemickému pôsobeniu po dlhú životnosť.

Ideálne pre intenzívne použitie na verejných miestach alebo v náročných prostrediach, ako sú letiská, nemocnice atď. Funkcia Smart Coating znižuje hmotnosť produktu (napríklad v odvetví jachtingu) a zaisťuje väčšiu flexibilitu.

Táto technológia umožňuje výrobu produktov s penovým vzhľadom s jedinečnými izolačnými a nepriepustnými vlastnosťami. Tiež sa používa široká škála poťahových polymérov (PVC, PU, ​​Akryl, Silikón atď.). Konečný vzhľad produktu sa dá dokonca zmeniť vyrazením

Smart Lam Technology

Smart Lam je najnovšia technológia, ktorá sa má začleniť do našej skupiny. Táto montážna technológia umožňuje výrobu kompozitných materiálov komplexovaním. Možnosť meniť materiály použité vo flexibilnom výrobnom systéme umožňuje navrhovanie inovatívnych výrobkov a pridávanie výkonnostných vlastností do našich flexibilných kompozitných materiálov.


Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka