Vedeli ste, že kvalitné tieniace rolety šetria váš rozpočet?

Vonkajšie, či vnútorné rolety  sú obľúbeným riešením prekrytia okien, zatienenia terás, či okenných výčnelkov. Zabezpečia vám dostatok súkromia a uchránia vás pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich, či susedov, regulujú teplo a dokonca vám šetria finančné prostriedky za klimatizáciu, či spotrebu za kúrenie v zimných mesiacoch. 

Sú mimoriadne flexibilné, finančne dostupné a máte na výber veľa variácií a štýlov od hliníka, cez drevo, až po látkové tieniace rolety. K dispozícií je mnoho farebných prevedení, povrchových úprav a lazúr. 

Tieniace rolety sú výhodná investícia aj pre vašu peňaženku

Hlavne v horúcich mesiacoch máme automaticky tendenciu uviesť do prevádzky nehospodárny ventilátor, alebo ventiláciu, pokiaľ ňou naša domácnosť disponuje. Tento krok však nie je najideálnejším pre naše zdravie a už vôbec nie pre rodinný rozpočet. 

Veľa tieniacich roliet na okná sa navrhuje tak, že disponuje perfektnými termoizolačnými vlastnosťami medzi vnútorným a vonkajším prostredím nielen v letných, ale i v zimných mesiacoch. To znamená, že ani vaše kúrenie pre zabezpečenie dostatočného tepla nemusí ísť na maximum. 

Tieniace rolety nielen na okná, ale aj na terasu, či okenné výklenky 

Aby sme vám ušetrili nejaké to percento na účtoch za elektrinu a kúrenie, pripravili sme pre vás prehľad tých najlepších alternatív vonkajších roliet, ktoré vám vieme ponúknuť. 

1. Vnútorné Tieniace rolety

Látky používané na výrobu vnútorných tieniacich roliet sú v dnešnej dobe pokročilých technológií mimoriadne kvalitné a trvácne. Snažíme sa ponúknuť vám tie najlepšie alternatívy za výhodných cenových podmienok. Nech sa páči, ponúkame vám stručný prehľad nášho sortimentu:

vnútorné tieniace rolety

Rolety ORION

Vnútorné tieniace rolety Orion sú overenou klasikou. Vhodné sú takmer na všetky typy okien. Z ponuky látok a vzorov si skutočne vyberie aj ten najnáročnejší klient. Sú praktické a medzi zákazníkmi mimoriadne vyhľadávané

Rolety APOLLO

Tieto kvalitné tieniace rolety sú ukotvené za pomoci bočných konzol v bielej, alebo šedej farbe na strop alebo stenu. Ovládanie si môžete zvoliť ľubovoľné – ručné aj mechanické. Látka rolety Apollo nie je chránená kazetou. Je ideálnym riešením tienenia veľkometrážnych okien, komerčných budov a presklených terás.

Rolety CALYPSO

Mimoriadne cenovo výhodné interiérové tienenie v širokej škále farieb. Táto roleta nemá hriadeľ uložený v ochrannej kazete a látka je voľne visiaca. Tieniace rolety Calypso sa ovládajú manuálne pomocou efektnej retiazky.  

Rolety Varieta MINI / ZEBRA

Tieto rolety sú momentálne novinkou na trhu a okrem dokonalého tienenia budú aj skvelým dizajnovým doplnkom do vašej domácnosti. Pôsobia moderne a k dispozícií máte na výber rôzne farby látok a jednotlivých komponentov.

Tieniace rolety na strešné okná

Rolety Fantazie

Látkové rolety Fantazie sú špeciálne navrhnuté pre strešné okná. Prepracovanosť detailov zabezpečuje stabilitu látky vzhľadom na sklon okna. Vďaka špeciálnemu systému sa z postranných líšt látka nevysúva. Túto roletu jednoducho stiahnete a vytiahnete za spodný profil látky a môžete ju zastaviť v akejkoľvek polohe.

2. Vonkajšie tieniace rolety

Ďalšia alternatíva tienenia sú vonkajšie tieniace rolety. V ponuke Sunmont sa spoliehame na extrudovaný hliník, ktorý disponuje celou radou výborných vlastností, ktoré predurčujú jeho jednoduchú údržbu, dlhú životnosť a vďaka minimálnej hmotnosti sa s ním ľahko manipuluje.

vonkajšie tieniace rolety

Predokenné tieniace rolety

Podokenné rolety z extrudovaného hliníka dodávame v rôznych tvaroch. Ich údržba vám nezaberie veľa času, stačí, ak prúdom vody zmyjete zachytené nečistoty a rolety sú ako nové. Tieto rolety sú mimoriadne tiché aj vo veternom počasí.

Podomietkové tieniace rolety

Ak je vaša nehnuteľnosť v prerábke, či výstavbe, určite zvážte aj túto alternatívu. Podomietkové rolety vám jednoducho zakomponujeme pred zateplením. Ich životnosť je viac ako 20 rokov pri vysokej miere funkčnosti. Kompletizujeme ich zo špičkových nemeckých komponentov a pokiaľ sa rozhodnete, zakomponujeme vám aj integrovanú sieťku proti nepríjemnému hmyzu.

Nechajte si poradiť od profesionálov. Kontaktujte nás a ušetrite náklady aj na energie a kúrenie. Povieme vám ako na to.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka