Sekcionálne garážové brány : doprajte si priestor navyše

Miesta nie je nikdy dosť. Najväčšou výhodou sekcionálnych garážových brán je tá, že šetria priestor pred garážou, aj v nej. Vďaka ich jedinečnej konštrukcii viete vyťažiť maximum na prejazd vozidla, ale aj odkladanie nevyhnutností.
Umiestňujeme ich priamo pod strop a sú vhodné pre každý typ otvoru. Či už je pravouhlý, skosený, so segmentovým, alebo kruhovým oblúkom. Sú štýlové, pôsobia moderne a majú jednoduché ovládanie.

Jednoduchá manipulácia a komfort za každého počasia

Sekcionálne brány Hörmann z našej ponuky majú nespočetné množstvo plusov. Jednou z nich je nepochybne aj rýchla a ľahká manipulácia. Pri dojazde teraz nemusíte z auta vôbec vystúpiť. Pohon brány môžete zabezpečiť pomocou ručného ovládača, alebo napríklad smatfónu. Určite to oceníte hlavne za chladného, či daždivého počasia. 

Bezpečnosť nadovšetko. Na garážové sekcionálne brány sa môžete spoľahnúť

Pohony sekcionálnych brán disponujú nielen inteligentným a pohodlným ovládaním priamo z auta, sú navyše aj spoľahlivé a dbajú na vašu bezpečnosť.
Vypínacia automatika pri strete s neočakávanou prekážkou rýchlo a bezpečne zastaví ešte pred dojazdom. Zatváranie je elegantné, bez vytvárania nadbytočného hluku.

Tepelná izolácia garážových brán

Pokiaľ je vaša garáž súčasťou napojenia obytného domu, odporúčame vám, aby ste mysleli aj na adekvátnu tepelnú izoláciu. Na tú sa pri našich bránach môžete s dôverou spoľahnúť. Sekcionálne garážové brány Hörmann majú výborné termoizolačné vlastnosti. Chránia tak nielen úniku tepla v domácnosti v prípade, že máte nosný múr garáže susediaci s domom, ale zároveň zabezpečujú vozidlu a veciam umiestneným v garáži dlhšiu životnosť. 

Sekcionálna garážová brána, ktorá ladí s vašim exteriérom

Nájdite si štýl, ktorý vám vyhovuje. Sekcionálne brány z našej ponuky prispôsobíme presne vašim predstavám, dizajnu domu a exteriéru. Na výber vám ponúkame mnohé dekory, farby a povrchové úpravy.

Sme spoľahlivým partnerom na realizáciu sekcionálnej brány

V súvislosti s pandémiou sú momentálne dlhé dodacie termíny na dodanie garážových brán. Často je to až 3-5 mesiacov od objednania. Benefitom, ktorý vám ponúkame je, že aktuálne máme skladom viac, ako 700 ks brán za akciové ceny. Pripravíme vám ich k okamžitému odberu v rôznych farbách a typizovaných rozmeroch.
Neváhajte nás preto kontaktovať, zabezpečíme vám rýchle dodanie a montáž.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka