Pohony grážových brán – všetko, čo o nich musíte vedieť

Výkonné, tiché a odolné. Presne také sú pohony garážových brán Hörmann.  Spĺňajú tiež všetky štandardy pre bezpečnosť, pohodlne a výkon. Stále nad ich kúpou váhate? V nasledovných riadkoch sme sa snažili zhrnúť tie najzákladnejšie benefity, ktoré automatizáciou otvárania vašej garáže získate. 

Certifikovaný rádiový systém 

Smart centralizované ovládanie garážových pohonov vám umožní komfortné a bezpečné ovládanie brány cez diaľkový ovládač. Motory SupraMatic E alebo P generácie séria 4 od roku 2019 disponujú integrovaným bluetooth prijimačom pomocou ktorého viete ovládať garážovú bránu v dostatočnej vzialenosti od motora. V praxi je to max 20-30 metrov.  Prostredníctvom certifikovaného rádiového systému od Hörmann v našej ponuke môžete dokonca ovládať aj ďalšie zariadenia. S použitím aplikácie garáž otvoríte s smartfónom, alebo tabletom. Nezáleží pritom, či ste majiteľom iOS, alebo android. Praktické je tiež ovládanie hlasom napríklad cez Apple Siri.                                                                                                                                   

sunmont garáže pohony

Rýchlosť a tichý chod


Pohony garážových brán vám zaručujú nielen komfort, sú tiež expresne rýchle a ich hlučnosť je minimálna. Ak sa teda budete vracať neskoro v noci, neriskujete žiadne sťažnosti susedov. Pohony Hörmann  sú jedny z najtichších pohonov garážových brán na trhu vôbec. Ich konštrukcia zabezpečuje plynulú prevádzku a nedochádza k vyskakovaniu dvierok, čo tiež významne vplýva na nízku hlučnosť. 

Komfort a pohodlie 

Určite ani vám sa nechce vystupovať z rozohriateho auta v daždivom počasí len pre to, aby ste odomkli bránu garáže. S automatickým pohonom otvoríte garážovú bránu pomocou ručného vysielača rýchlo, efektívne a jednoducho. Automatické pohony sa vyznačujú množstvom funkcií a okrem garáží ich môžete využiť napríklad aj ku krídlovým a posuvným bránam.

Led osvetlenie

Integrované LED osvetlenie zabezpečí dobrý pocit pri vchádzaní do garáže za tmy. Môžete ho jednoducho vypínať a zapínať pomocou ovládača. Je energeticky úsporné a šetrí vaše financie.

Bezpečnosť proti vlámaniu

Pohony garážových brán Hörmann disponujú vypínacou automatikou, ktorá zastaví prevádzku akonáhle detekuje prekážku. Navyše sú odolné aj voči vlámaniu. Keď je brána zatvorená, má zapadnutú poistku proti vypáčeniu do vodiacej koľaje. Brána je tým pádom zablokovaná a zlodej má problém ju zdvihnúť.

Pozrite si celú našu ponuku pohonov priemyselných a garážových brán a kontaktujte nás, pokiaľ potrebujete poradiť. Veľmi radi vám pomôžeme.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka