Rolovacie mreže pre predajne, výklady a obchodné centrá

Rolovacie mreže sú jednou z prvých alternatív pre mnohé prevádzky. Často ich využívajú dokonca väčšie predajne, či obchodné centrá.

Sú nielen funkčným, ale aj estetickým prvkom a zatiaľ čo okenice a nepriehľadné dvere zatvárajú vašu firmu pred verejnosťou keď nie ste nablízku, mreže umožňujú, aby vzduch a svetlo naďalej prenikali dnu. Hoci sa verejnosť nemôže dostať do vášho obchodu, stále môže nazerať dnu, čo môže zvýšiť povedomie o vašich produktoch.

Tu je niekoľko ďalších benefitov, ktoré vám možno pomôžu rozhodnúť sa, či je práve tento spôsob zabezpečenia obchodného priestoru vhodný pre vás.

Bezpečnosť na prvom mieste

Primárna funkcia mreží je chrániť komerčný priestor pred vlámaním a vandalizmom. Zabezpečujú neželaný pohyb osôb do obchodných prevádzok a pasáží, vjazdov, výkladov prevádzok a podobne.

Priaznivý pomer ceny a kvality

Okrem bezpečnostného aspektu je tento spôsob zabezpečenia prevádzky ohľaduplný aj k vašim financiám. Životnosť je vzhľadom na použité materiály vysoká a cena v porovnaní s inými bezpečnostnými systémami nízka. Cena je tiež závislá od konkrétneho typu a prevedenia rolovacích mreží. 

Manuálne ovládanie,  alebo s pohonom

Na trhu sú dostupné obe varianty ovládania. Obsluha rolovacích mreží sa vykonáva prostredníctvom automatického pohonu alebo manuálne. Pri ručnom ovládaní zabezpečujete otváranie prostredníctvom reťazového tiahla. Automatické ovládanie je zase pohodlnejším a v dnešnej dobe viac vyhľadávaným spôsobom.

Bezpečnostné ukotvenie

Rolovacie mreže na ručné ovládanie jednoducho zablokujete pomocou posuvnej západky, prípadne pomocou uzamykateľného podlahového profilu. Mrežu pritom môžete ovládať zvnútra aj zvonka. Pri ovládaním pohonom zabráni pohon posunutiu závesu.

Dlhá životnosť

Rolovacie mreže Hörmann sú vyrobené z kvalitného hliníka alebo ocele. Konštrukcia a použité materiály sú zárukou dlhej životnosti výrobkov a povrchová úprava odoláva korózií.

Investícia do rolovacej brány je teda dlhodobé riešenie na niekoľko rokov.

Jednoduchý servis a montáž

Montáž rolovacích mreží je skutočne jednoduchá. Nie je potrebné vykonávať dodatočné konštrukčné úpravy v priestore, čo vám zároveň šetrí financie.

Zabezpečenie proti vetru

Rolovacie mreže v našej ponuke sú vybavené hákmi proti vytiahnutiu, ktoré zabraňujú vytlačeniu závesov z vodiacich koľajníc.

Premýšľate nad kúpou rolovacej brány a máte dodatočné otázky? Nahliadnite na naše stránky a vyberte si z ponuky špičkového výrobcu Hörmann. S výberom vám radi pomôžeme.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka