Krídlové brány – klasika, ktorá neomrzí

Hádam najpoužívanejším typom brán sú krídlové brány. Sú tvorené jedným, alebo dvoma krídlami, ktoré sú uchytené pomocou pántov. Sú ideálnym riešením v prípadoch, kde nie je možné konštrukčne osadiť posuvné brány. Nepotrebujú žiadnu dodatočnú betonáž a nevyžadujú si veľký priestor po bokoch terénu. Vyžadujú však viac miesta na otváranie na pozemku. Stále platí, že sú overenou klasikou.

Krídlové brány s ručným, alebo automatickým otváraním

Vystupovať z auta a otvárať manuálne bránu hlavne v nepriaznivom počasí sa dnes chce len málokomu. Napriek tomu stále existujú obe varianty krídlových brán – s manuálnym aj automatickým otváraním. Najvyhľadávanejším riešením u našich zákazníkov sú práve automatické elektrické brány. Tie môžete jednoducho ovládať s diaľkovým ovládačom a dokonca smartfónom.

automatic gate, render 3d

Jednoduchá údržba

Krídlové brány sú prakticky bezúdržbové. A to dokonca aj v zime. Kým u posuvných brán nastáva pri prvej nádielke snehu problém, pri krídlových bránach to neplatí. Pohybujú sa totiž nad terénom a nehrozí prípadné primrznutie.

Dizajn a farba krídlových brán

Hliníkové profily krídlových brán dodávame s povrchovou úpravou práškovej farby značky Tiger Drylac. Ďalšou alternatívou je technológia Decoral. Je ošetrením povrchu vypaľovacou farbou sublimáciou atramentu transferovej fólie. Momentálne si môžete vybrať z ponuky 15 odtieňov.

Nechajte si poradiť

Nechajte si poradiť, radi vám ukážeme, ktoré riešenie je to pravé pre váš pozemok. V ponuke Sunmont momentálne nájdete značky NOVA, TURF, RAND, AERO a BLOCK. Moderné krídlové brány vám vieme dodať vo všetkých štandardných prevedeniach, ktoré projekty vyžadujú.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka