Využitie zimnej záhrady počas letných mesiacov

Zimná záhrada nemusí byť priestor na relax a oddych výhradne v zimných mesiacoch. V letných mesiacoch vám poskytne dokonalé miesto na oddych a útočisko pred slnkom počas horúcich dní. Zelená oáza rastlín zabezpečí príjemné prostredie počas celého roka.

Ponúkame vám pár inšpiratívnych tipov, ako tento jedinečný priestor využívať.

Relaxačná miestnosť s knižnicou

Vaša zimná záhrada sa môže stať dokonalou miestnosťou, kam sa uchýlite, keď jednoducho potrebujete vypnúť a relaxovať. Neváhajte do nej umiestniť veľkú knižnicu a pohodlné kreslo, do ktorého sa budete môcť pohodlne usadiť s vašou obľúbenou knihou.

Môžete ju využiť aj na na poobednú kávu, alebo pohár vína s partnerom počas letných večerov. Vaše deti určite ocenia, ak im zaobstaráte do tohoto priestoru stolný futbal, pri ktorom budete tráviť čas spoločne. Ďalšou alternatívou je hranie rôznych spoločenských hier.

Jedáleň pre celú rodinu

Umiestnite do vašej zimnej záhrady jedálenský stôl a dajte stolovaniu nový rozmer. Letné raňajky, rodinný obed, alebo detská oslava získa akýsi šmrnc a budete sa cítiť ako v reštaurácii.

Atraktívna forma home office

Pracujete často z domu, alebo podnikáte? Získajte ideálny balans  medzi pracovným a súkromným životom. Ak nemáte vlastnú kanceláriu v dome, neváhajte na tento účel využiť zimnú záhradu. Ste tak kedykoľvek k dispozícií svojej rodine a zároveň máte vyčlenené pracovné miesto len pre seba. V presvetlenom priestore v obkolesení zelene sa vám bude sústrediť oveľa lepšie ako v kancelárii, či stiesnenej izbe.

home office v zimnej záhrade
Latin man from Bogota Colombia between 30 and 34 years old, sitting in the office while listening to music with his headphones

Priestor na fitness, či jogu

Ste športovo založení? Potrebujete šetriť čas a jednoducho zacvičiť si doma je časovo menej náročná alternatíva, ako cesta do fitness centra, či na hodinu jogy? Zariaďte si v zimnej záhrade malé domáce fitness centrum, alebo vyhraďte priestor na jogu, kalanetiku, alebo pilates.

Hľadáte tienenie zimných záhrad?

U nás ste na tom správnom mieste. Ponúkame vám tienenia zimných záhrad Gardena, ktorých konštrukcia pozostáva z kvalitného hliníka. Aj počas najhorúcejších mesiacov vás ochráni pred UV žiarením. O vaše pohodlie sa postará inteligentné ovládanie, ktoré si jednoducho spárujete cez smartfón. Na výber máte z troch alternatív. Gardena 500, Gardena 300 a Gardena 250.

Pre detaily nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka