TOP dôvody, prečo si zaobstarať pergolu ešte toto leto

Premýšľate, ako zveľadiť okolie vášho domu a vytvoriť si miesto, kde budete tráviť svoj voľný čas pri pohári vína, či šálke obednej kávy? Chcete urobiť zmenu na vašej terase a spraviť ju vizuálne príťažlivejšou? Pergola splní všetky tieto požiadavky a ešte oveľa viac.

Má jednoduchú konštrukciu, no napriek tomu dokáže zmeniť váš dvor a vytvoriť nezameniteľnú atmosféru vo vašom exteriéri. 

Ak sa pohrávate s myšlienkou, či si ju zaobstarať, toto sú dôvody, ktoré vás možno presvedčia.

Vytvorte si vonkajší obytný priestor

Cíťte sa vonku ako v obývačke. Pergola vám pomôže dotvoriť skvelé prostredie pre vonkajšiu zábavu a stolovanie. Pri troche fantázie  premení váš dvor na vonkajší priestor kam sa budete radi vracať.

Môže sa stať dominantnou vašej záhrady a dať dokonca  priestor vašim dizajnérskym predstavám. Dnes už existuje nespočetné množstvo záhradného nábytku, ktorý spĺňa nielen funkčné predstavy a nároky na komfort, ale prispôsobuje sa aj estetickým požiadavkám cieľových skupín.  Práve tu máte jedinečnú možnosť prepojiť  exteriér s interiérom.

Ak obľubujete grilovanie pod holým nebom, neváhajte umiestniť aj krb pod záhradnú pergolu.

Viac súkromia

Chýba vám na záhrade viac súkromia, máte nepríjemných susedov, alebo jednoducho po práci preferujete oddych bez zvedavých pohľadov okolia?

Pokiaľ  sa vám nepáči byť na očiach v čase, keď si užívate zaslúžený relax, pergola môže byť skvelým riešením. Hoci má otvorenú konštrukciu, súkromie si môžete zabezpečiť pridaním jednoduchého závesu, alebo zásteny z ktorejkoľvek strany.

http://www.istock.com

Chráňte sa pred slnkom aj dažďom

V dome máte nepríjemné sparno a vonku praží spaľujúce slnko. Alebo máte chuť na večeru na terase za jemného letného mrholenia? S pergolami z našej ponuky to nie je žiaden problém.

V ponuke Sunmont napríklad nájdete pergoly s pevnou strechou. Strechu týchto pergol tvorí polykarbonát, alebo sklo. Ich konštrukcia vás dostatočne chráni pred dažďom aj priamym slnečným žiarením.

Pergoly s lamelami poťahom sú všestrannou ochranou proti slnku, navyše natáčaním lamiel si môžete prienik svetla jednoducho regulovať. V prípade záujmu vieme zabezpečiť integráciu osvetlenia, čo oceníte najmä pri posedení v záhrade počas letných večerov.

Vytvorte si zelenú oázu

Ak ste milovníkmi rastlín, pergola vám poslúži ako pomocná konštrukcia na dotvorenie zelených krajinných prvkov ako sú popínavé rastliny, ruže, alebo brečtan.

Neváhajte umiestniť tieto rastliny do veľkých črepníkov, alebo priamo ku konštrukcii pergoly a nechajte ich popínať sa po podperách až na strechu konštrukcie. Zaveste kvetináče s letničkami priamo na konštrukciu pergol a vytvorte si tak inšpiratívne miesto, ktoré môžete využívať napríklad ako vonkajšiu alternatívu domácej kancelárie.

Potrebujete poradiť? Dajte nám vedieť. Poradíme vám s výberom markízy, pergoly, vonkajšieho aj vnútorného tienenia. máme dlhoročné skúsenosti a vynikajúce referencie.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka