Garážové brány: od tradičných po moderné

Či už preferujete klasické línie, ktoré sa ladne začlenia do architektúry vášho domova, alebo túžite po odvážnejších a modernejších tvaroch, ktoré vytvoria výrazný prvok vášho exteriéru, u nás si určite vyberiete. Naša ponuka garážových brán pokrýva širokú škálu od elegantných až po futuristické. Určite si nájdete takú, ktorá bude presne vyjadrovať váš štýl.

Sekcionálne garážové brány

Naše sekcionálne garážové brány sú spoľahlivým a elegantným riešením pre každú garáž. Majú moderný a praktický dizajn, a tak aj potenciál stať sa ideálnym doplnkom pre váš domov. Brány sú nielen funkčné, ale aj štýlové, a tak ich môžete zladiť s vaším architektonickým štýlom, nech už je akýkoľvek.

Viete, že…

… sekcionálne garážové brány majú niekoľko zaujímavých benefitov?

Jedným z najvýznamnejších benefitov sekcionálnych garážových brán je bez pochýb ich jedinečný otvárací mechanizmus. Otvárajú sa kolmo nahor. Preto sú veľmi praktické. Získate viac miesta pre vaše vozidlo, ale aj pre ďalšie veci. Okrem toho sú dostupné v rôznych typoch a ponúkajú viaceré voliteľné prvky, ako sú okienka, svetelné závory, tesnenia a ďalšie.

Bez ohľadu na tvar otvoru vašej garáže sú sekcionálne brány pre vás určite vhodnou voľbou. Na výber totiž máte rôzne materiály, povrchové úpravy a dizajnové prvky. Môžete si vybrať napríklad medzi oceľou a drevom, medzi hladkým povrchom alebo štruktúrovaným povrchom, a prispôsobiť si tak bránu svojim preferenciám a vkusu.

Sekcionálne brány tiež ponúkajú možnosť integrovaných dverí, bezpečnostnej výbavy, núdzového odblokovania a ďalších prvkov, ktoré zabezpečujú váš komfort a bezpečnosť vašej garáže. A tak nezávisle od toho, či chcete svoju existujúcu garáž zmodernizovať, alebo vybudovať úplne novú, naše sekcionálne garážové brány sú bezpochyby jednou z tých najlepších volieb.

Sekcionálna garážová brána sivej farby.
Sekcionálne garážové brány sú spoľahlivé, funkčné a majú aj estetický dizajn.

Výklopné garážové brány

Ak hľadáte bránu, ktorá spája kvalitu a estetickosť, hľadáte výklopnú garážovú bránu. Tie, ktoré distribuujeme my, majú pôvodný dizajn, ale vyspelú technológiu, a hoci vychádzajú z bohatých skúseností a 50-ročnej histórie, sú bránami budúcnosti. Kombinujú totiž kvalitu, bezpečnosť, komfort a moderný vzhľad. Preto sú výnimočné.

U nás nájdete výklopné brány Berry, ktoré sú pekné na pohľad, ale zároveň sú premyslené tak, aby vám poskytli naozaj tú najväčšiu bezpečnosť. Pohyb brány je zabezpečený, a to dokonca aj inovatívnym blokovaním, ktoré ju zaistí proti nebezpečnému pádu. Navyše, výklopné brány Berry sú kompatibilné s rádiovým systémom BiSecur, čo zaručuje komfortné a bezpečné ovládanie. Tento systém je naozaj spoľahlivý a bol overený a certifikovaný tými najväčšími bezpečnostnými expertmi.

Viete, že…

… ručné vysielače BiSecur získali cenu za exkluzívny dizajn?

Vysokolesklý povrch so vzhľadom klavírneho laku a elegantný tvar ovládača, vďaka ktorému sa mimoriadne príjemne drží v rukách, bol ocenený renomovanou cenou Reddot Design Award.

Výklopné brány Berry sú skvelou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivé a krásne riešenie pre svoju garáž. Nemusíte už robiť kompromisy a upustiť od bezpečnosti alebo moderného vzhľadu. Vďaka výklopným bránam Berry môžete získať všetko v jednom balení.

Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány sú špičkovým riešením pre vašu garáž. Sú moderné a praktické. Otvárajú sa zvislo, čím minimalizujú priestor, ktorý v garáži zaberajú. Kompaktný záves garážových brán sa úsporne navíja v otvore brány, a tým uvoľňuje priestor pre svetlá alebo dodatočný úložný priestor vo vašej garáži. Stropná rolovacia brána je dokonca vhodná aj pre miesta s obmedzeným priestorom vďaka svojej extrémne úzkej konštrukcii.

Viete, že…

… jedným z kľúčových atribútov rolovacích garážových brán je ich spoľahlivé vyrovnanie hmotnosti?

Na to slúži integrovaný systém v koľajniciach pohonného mechanizmu, ktorý zabezpečuje ich plynulé otváranie a zatváranie a chráni jednotlivé mechanické súčasti brán.

Bezpečnosť je prioritou pri rolovacích bránach. Sériové pohony s pozvoľným rozbehom a jemným zastavením zabezpečujú tichý chod brány a zároveň ochraňujú bránu pred nadmerným opotrebením. Viacnásobné pružiny a dvojité drôtené laná zabezpečujú stabilnú polohu krídla brány a bránia jej nežiaducemu pádu.

Rolovacie garážové brány sú dokonalou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivé, tiché a štýlové riešenie pre svoju garáž, ale zároveň chce mať istotu, že jeho vozidlo a majetok ostanú v bezpečí.

Rolovacia garážová brána tmavej farby
Rolovacie garážové brány sú naozaj výnimočné. Spájajú bezpečnosť, komfort a moderný dizajn do jedného úžasného produktu.

Posuvné garážové brány

Naše posuvné garážové brány predstavujú inovatívne riešenie pre vašu garáž, pretože sú vhodné pre špeciálne montážne situácie, v ktorých tradičné otváranie brán dohora nie je veľmi praktické. Posuvné brány sa totiž otvárajú do strany, a tým umožňujú využiť priestor v garáži, ale aj pred ňou.

Jedným z najvýznamnejších prínosov posuvných garážových brán je ich konštrukcia a materiálové spracovanie, vďaka ktorému poskytujú vynikajúcu zvukovú a tepelnú izoláciu a vytvárajú v garáži komfortné prostredie. Dôležité je spomenúť aj ochranné opatrenia proti privretiu prstov, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a pohodu pri manipulácii s bránou. Spoľahlivá vypínacia automatika zaisťuje bezpečné otváranie, ale aj zatváranie brány a okamžité zastavenie v prípade detekcie prekážky.

K dispozícii máme viacero dizajnových možností. Vybrať si môžete zo 7 rôznych motívov. Či už preferujete elegantný vzhľad, klasický kazetový alebo exkluzívny dizajn s preskleniami či s rôznymi aplikáciami z ušľachtilej ocele, určite si z našej ponuky vyberiete.

Čo hovoria o našich garážových bránach zákazníci?

Odporúčame vám prezrieť si referencie a skúsenosti našich spokojných zákazníkov. Pravidelne ich uverejňujeme na našej webovej stránke a nájdete tu množstvo informácií o našich produktoch.

červená garážová brána
Takisto nás môžete sledovať aj na Facebooku, kde vám pravidelne prinášame informácie o našich realizáciách a novinky o našich produktoch.

Ak si neviete dať rady s výberom, veľmi radi vám v tomto smere pomôžeme. Kontaktujte nás, sme tu pre vás.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka