Látkové rolety do detskej izby

Deti trávia väčšinu svojho času v detskej izbe. Hrajú sa tu, učia, relaxujú. Preto venujte zvláštnu pozornosť jej zariadeniu. Detská izba má významný vplyv na rozvoj a celkovú pohodu detí. Preto by ste mali starostlivo vybrať správny spôsob tienenia. Odporúčame látkové rolety, ktoré sú skvelou voľbou do detskej izby, a to hneď z niekoľkých dôvodov: estetika, bezpečnosť, funkčnosť.

Detská izba si zaslúži to najlepšie

Látkové rolety do detskej izby pridajú farbu. Na výber máme aj vzorované varianty alebo zábavné detské vzory. K dispozícii sú v jasných a veselých farbách. Vedie žltá, modrá a červená. Ani pastelovými však nič nepokazíte. Možnosti sú takmer neobmedzené. A práve to je jednou z výhod látkových roliet. Môžete ich prispôsobiť dizajnu izby. Či už obľubujete jednoduchý a decentný štýl, alebo si zvolíte niečo výraznejšie a hravejšie, látkové rolety sú tým pravým riešením do každej detskej izby.

V detskej izbe sú aj praktickým rozhodnutím a bezpečnou voľbou. Ovládajú sa veľmi jednoducho a bez lán, a tak znižujú riziko, že by sa deti mohli do nich akýmkoľvek spôsobom zapliesť. Môžete si tak byť istí, že vaše dieťa je vo svojej detskej izbe v bezpečí. Samozrejme, efektívne zatienia miestnosť. Môžete regulovať množstvo svetla, ktoré preniká dnu. Pozitívne tak ovplyvníte nastolenie spánkovej rutiny a nočný odpočinok. Počas horúcich letných dní dieťa ochránite pred slnkom, škodlivým UV žiarením a zároveň aj pred prehriatím.

Látkové rolety v detskej izbe
Látkové rolety sa hodia aj do izieb tých najmenších detí. Dôsledný mechanizmus sťahovania rolety vás o tom určite presvedčí.

Aj študenti sa potešia

Látkové rolety sa, pravdaže, hodia aj do iných miestností. Vďaka svojej flexibilite, širokému výberu dizajnov a praktickým výhodám sú ideálnym riešením aj do študentských izieb. Máme ich v širokej škále farieb a vzorov. Vaše už veľké dieťa si tak môže vybrať takú látkovú roletu, ktorá mu bude najviac vyhovovať. V obľube ostávajú jednoduché a elegantné dizajny. Dôležité je hlavne to, aby látková roleta dostatočne regulovala svetlo a vytvárala súkromie.

Rovnako ako v detských izbách, aj v tých študentských by ste mali dbať ako rodičia na bezpečnosť. Určite preto oceníte absenciu lán a jednoduchý systém používania. Látkové rolety sú tak pre študentský život ideálne. Navyše sa ľahko udržiavajú v čistote a z dlhodobého hľadiska nevyžadujú takmer žiadnu zložitú údržbu.

látkové rolety v študentskej izbe
Látkové rolety doplnia aj interiér študentskej izby. Navyše sú i bezpečné a praktické. Chránia pred slnečným žiarením a teplom.

Ako si vybrať látkové rolety

Ak hľadáte účinné tienenie s elegantným vzhľadom, siahnite po látkovej rolete ORION. Máme pre vás na výber množstvo vzorov látok, farieb kazety a krycích líšt. Roletu budete ovládať pomocou retiazky doplnenej elegantným závažím.

Vysokou variabilitou vyniká aj vnútorná látková roleta CALYPSO. Zákazníci si ju kupujú do rodinných domov, ale aj bytov. Ovláda sa plastovou samoaretačnou retiazkou a namontovať vám ju môžeme na stenu, ale aj na strop, prípadne na rám plastového alebo dreveného eurookna.

Ak má vaše dieťa v detskej izbe strešné okná, odporúčame vnútornú látkovú roletu FANTÁZIE. Kotví sa na krídlo okna. Sťahuje a vyťahuje sa ručne, ťahom za spodný ukončovací profil látky alebo pomocou ovládacej tyče. Vďaka prepracovanému systému sa ani pri sklone okna látka nevysunie z bočných líšt. Mechanizmus navyše umožňuje roletu zastaviť v akejkoľvek polohe.

Najnovším spôsobom tienenia sú aktuálne látkové rolety VARIETA MINI. Majú moderný vzhľad. Môžete si doladiť ich jednotlivé komponenty do rôznych farieb a dodávame ich v kastlíkovej verzii. Chránia pred slnečnými lúčmi a zvedavými pohľadmi z ulice, ale zároveň sú aj perfektným dizajnovým doplnkom do vášho interiéru.

ružová látková roleta v kancelárskom priestore
Hoci sa látkové rolety VARIETA MINI hodia viac do kancelárskych priestorov a moderných interiérov, svoje uplatnenie nachádzajú aj v detských izbách.

Zapojte do výberu aj deti

Látkové rolety kombinujú bezpečnosť s estetikou, a stávajú sa tak ideálnym riešením do detskej izby. Ich mechanizmus zdvíhania a spúšťania neobsahuje laná, čo eliminuje riziko pre dieťa. Navyše ich máme k dispozícii v rôznych farebných odtieňoch a vzoroch. Môžete ich tak prispôsobiť detskému interiéru, doladiť nábytkom a dekoráciami a vytvoriť harmonický a atraktívny dizajn izby.

Starším deťom dovoľte vyjadriť svoj vkus. Nechajte ich vybrať si dizajn látkovej rolety. Vytvoríte tak pre nich pozitívne prostredie, ktoré bude podporovať ich kreativitu a radosť.

vzorovaná látková roleta v detskej izbe
V izbách mladších detí zlaďte roletu s ostatným nábytkom, napríklad s mantinelom v detskej postieľke.

S výberom látkovej rolety budete ako rodičia určite spokojní. Môžete izbu večer zatemniť, a urobiť tak spánok detí kvalitnejší. Zároveň si môžete byť istí, že vaše dieťa bude ochránené pred slnkom a UV žiarením. Ľahko sa udržiavajú v čistote, nie sú potrebné žiadne veľké náklady na ich údržbu a slúžiť vám budú veľmi dlho.

Ak potrebujete poradiť s ich výberom a inštaláciou, kontaktujte nás. Sme tu pre vás.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka