Blog

Pergola na terasu – ideálne riešenie ako sa chrániť pred slnkom a dažďom
Terasová pergola nie je len ochrana pred slnkom a dažďom. Dodá vášmu exteriéru charakteristickú črtu a priestor na relaxáciu a oddych. Vyberte si tú správnu variantu.
Nová čistiaca utierka pre dvere/brány
Nová čistiaca utierka pre brány / dvere S okamžitou platnosťou je k dispozícii utierka z mikrovlákna pripravená na použitie, ktorá sa po inštalácii používa na počiatočné čistenie po montáži. Bola vyvinutá pre …
Soltis / Serge Ferrari
Serge Ferrari vyvíja inovatívne výrobky, ktoré svojim zákazníkom poskytujú vysokú pridanú hodnotu od roku 1973. Táto neustála snaha o dokonalosť znamená, že dnes ovládame všetky technológie, ktoré sa podieľajú na výrobe účinných, …
Vnútorné žalúzie: flexibilná regulácia svetla
Vnútorné žalúzie disponujú náklonom lamiel, ktorý umožňuje väčšiu variabilitu pri smerovaní toku svetla do miestnosti. Môžeme vybrať zo širokej škály farieb a materiálov od jednofarebných klasických variant až po bambusové žalúzie.
Vonkajšie žalúzie Z-90 | SUNMONT
Zákazník od začiatku vedel po ktorom produkte tienenia siahne. Stala sa ňou Z-90, ktorá sa stala najobľúbenejšiou medzi širokou škálou možností, ktoré tento náskok už zrejme nikdy nedobehnú.
Výpredaj skladových zásob Hörmann
Rok 2019 / Výpredaj skladových zásob Hörmann. Akciové garážové brány RenoMatic.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Šenkvická cesta 11/F
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka