Hliníkové oplotenie domu RAND 100

Zákazka 2021 / Hronské Kosihy

Je možné objednať hliníkové oplotenie ešte keď nemáte navezený makadan a dokončenú finálnu dlažbu spolu s betónovým základom pre osadenie samonosnej brány ? Áno je to možne, keď sa presne vypočíta výška koľko pribudne makadanu a zamkovej dlažby.

Na obrázku vidíte aktuálny stav stavby, keď sa zameriavalo oplotenie a dohadovali presne špecifikácie stavby. Často krát sa stretávame s dlhým termínom dodania, kde je sa potrebné dohodnúť na určitých kompromisom (objednať tovar skôr ako bude hotová finálna zámková dlažba aby ušetriť čas). Dodací termín bol 10-12 týždňov od objednania. Čas koľko potreboval zákazník na dokončenie el. predprípravy, betonáže, makadanu a položenie dlažby sa odhadovalo na 3-4 týždne. Z hľadiska presnosti a postupu by k finálnemu zameraniu malo prísť až, keď bude mať hotovú finálnu dlažbu.


Oplotenie RAND 100

Hliníkové oplotenie RAND 100 sa vyznačuje veľkosťou lamiel 100 mm, kde si zákazník vie prispôsobiť individuálnu medzeru. Dané priehľadné oplotenie je cenovo najdostupnejšie a z hľadiska predaja najpredávanejšie oplotenie.

Štruktúrovaná povrchová úprava vo farbe RAL 7016 Antracit. Zákazka obsahovala veľkú samonosnú brána v rozmere 5000×1500 mm, bránička s integrovaným elektrickým zámkom a niekoľko plotových polí.

Pohon Hörmann LineaMatic sada

Pre daný typ brány sme navrhli pohon od výrobcu Hörmann, ktorý postačí na rýchly a bezpečný chod brány. Najdôležitejšou výhodou motora je to, že pri silnom vetre si viete nastaviť citlivosť otvárania a zatvárania. Dané nastavenie nedovolí zastaviť bránu z technikých príčin. Ďalej do motora sú zapojené bezpečnostné fotobunky, ktoré registrujú prekážku v pojazdnej dráhe a brána reverzne.

Fotky

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka

    %d blogerom sa páči toto: