Luxusné hliníkové oplotenie BLOCK

Zákazka 2021 / Malý Raj

Prestavujeme Vám zákazku ešte pred zameraním hliníkového oplotenia. Zákazník chcel nepriehľadné oplotenie domu aby nebolo vidieť do jeho pozemku, hlavne kvôli zvedavým očiam a pouličnej zveri. Pred tím ako dokončil betónové tvárnice pripravil, elektriku pre posuvný motor, fotobunky, el. zámok pre bráničku a video vrátnika. Ako doplnok bol samozrejme výstražné svetlo (maják).

Hliníkové oplotenie domu BLOCK

Hliníkové oplotenie domu BLOCK je jedno z najpredávanejších hliníkových oplotenie v nepriehľadnom prevedení. Farba oplotenie je v RAL 7016 Antracit a pásik je v bielej farbe RAL 9016. Posuvná brána po koľajnici je v rozmere 6000×1560 mm, ktorá je vybavená posuvným motor od spoločnosti Hörmann LineaMatic. Motor zabezpečí pokojný, tichý a rýchly chod brány. Bránička je v rozmere 1000×1550 mm, ktorá je vybavená el. zámkom.

Tak isto nemôžeme zabudnúť na video vrátnika pomocou ktorého z domu vidíte na displeji kto Vám zvoní. Výhoda je tá, že pohodlne viete otvoriť bráničkou z domu nevychádzajúc von. Ako bezpečnostná sada z našej strany sú samozrejme fotobunky, ktoré registrujú prekážku a brána reverzne.


Fotky

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka

    %d blogerom sa páči toto: