Nepriehľadné hliníkové oplotenie NOVA

Zákazka 2021 / Chorvátsky Grob

Predstavujeme Vám zákazku pred zameraním a po montáži. Zákazník si chcel vybraná pre svoj veľký príjazdový otvor samonosnú bránu. hlavnou úlohou bolo pripraviť betónový základ aspoň do hĺbky 70-90 cm a na šírku minimálne 200 cm. Nezabudnúť na prípravu el. kabeláže pre posuvný motor, el. zámku a video vrátanika.

Hliníkové oplotenie domu NOVA

Nepriehľadná hliníkové oplotenie NOVA sa stava jedných z najobávanejších oplotení, hlavne kvôli tvaru lamiel. Zákazníci ktorý majú vonkajšie žalúzie na oknách, tak si chcú prispôsobiť oplotenie svojho domova zväčša k lamelám vonkajších žalúzií a hlavne v tej istej farbe.

Zákazník si vybral variantu oplotenie nova vo farbe DB703 metalic. Samonosná posuvná brána STANDARD v rozmere 4600×1440 mm výška vrátane vozíkov + motor od výrobcu Hörmann LineaMatic a bezpečnostné fotobunky, kvôli registrovaní prekážky. Bránička v rozmere až 1110 mm čo pre nás nieje žiaden problém. Integrovaný el. zámok v bránička a video telefón od výrobcu SOMFY V100+. Zákazník si vie otvoriť bráničku pohodlne z domu.


Fotky

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka

    %d blogerom sa páči toto: