Samonosná posuvná brána STANDARD

Hliníkové oplotenie domu s motívom NOVA vo farbe DB 703 s metalický efektom.


Zákazka 2021 NOVA / Modra

Samonosná brána na vozíkoch v rozmere 4500×1500 mm a bránička v rozmere 1000×1500 mm, guľa-kľučka (pevná). Hliníková bránička je vybavená el. zámkom a video vrátnikom čo znamená, že môžete bráničku otvoriť z domu a cez displej môžete uvidieť kto stojím pred bráničkou. Spoľahlivá elektronika od spoločnosti SOMFY (Video vrátnik V100+).


Môžem oplotenie objednať skôr ako budú tvárnice ?

Áno je to možné. Naša firma vie presne vypočítať a povedať, aký otvor treba pripraviť pre osadenie samonosnej brány a bráničky. Betónový základ hra tiež podstatnú úlohu pri samonosnej bráne. Je potrebná dostatočná vzdialenosť betónového základu pre osadenie samonosných vozíkov. Samozrejme treba rátať aj stým, že brána ma 1/3 z celkovej šírky brány závažie.

Samonosná brána je vybavená posuvným pohonom LineaMatic od spoločnosti Hörmann ktorá ponúka 2 ročnú záruku. Výhodou je široká škála nadstavení, dlha životnosť, úspornosť, rýchlosť, dizajn a hlavne jednoduchosť. Pri výpadku el. prúdu, môže zákazník veľmi jednoducho bránu odblokovať a jedným prstom celu bránu otvoriť.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka

    %d blogerom sa páči toto: