Hliníková rámová brána ART 42 Thermo

Exkluzívna hliníková rámová brána ART 42 s termicky oddeleným profilom Vás presvedči svetlejšou garážou. Výrobca garážovej brány Hörmann.


Zákazka 2021 / Pezinok

Články brány sú hliníkové, prietlačne lisované profily s ochranou proti privretiu prstov zvonku a zvnútra, s oceľovými koncovými uholníkmi + podlahové tesnenie, stredové tesnenia a prekladové tesnenie z EPDM Druh výplne plastová dvojitá tabuľka číra (S2). Farba zvonku s práškovou povrchovou úpravou podľa RAL 9006 biely hliník.

U garážových brán sme vybrali variantu kovanie Z, inak povedané technika ťažných pružín so systémom pružina v pružine. Sú to dvojité ťažné pružiny a drôtené laná na každej strane zabezpečujú krídlo brány pred pádom. Vďaka patentovanému systému pružina v pružine sa ani prasknutá pružina nemôže vymrštiť a niekoho zraniť. Výhoda je cena a jednoduchšia údržba garážových brán.

Na všetky garážové brány sme použili najmodernejší a najrýchlejší motor v priváte pod názvom SupraMatic P séria 4, max. rýchlosť otvárania až 25 cm/s. Motor disponujem integrovaným bluetoothovým prijímačom (viete bránu ovládať pomocou aplikácie cez mobilný telefón). Kvalitný kryt motora z ušľachtilej ocele. Moderné LED osvetlenie s 30 LED diódami a s funkciou bežiaceho svetla.

Stavba pred montážou

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka

    %d blogerom sa páči toto: