Hliníkové oplotenie domu NOVA

Motív hliníkového plotenia NOVA farba RAL 9007. Nepriehľadne prevedenie NOVA je modré hlavne tým, že tvar lamiel ja na podobe vonkajších žalúzií pod skoseným uhlom – čo nám dokáže vytvoriť pocit súkromia a bezpečia.


Zákazka 2021 NOVA

Oplotenie domu je vybavené 2-krídlovými bránami z toho jedna brána je na ručné ovládanie a ďalšia je na motorické ovládanie. Dvojkrídlové brány sa montujú do otvoru medzi tvárnicami pomocou závitových tyči na chémiu alebo ako alternatíva je natĺkacie kotvy. Keď sa namontujú pánty pre krídla ďalej je potrebné namontovať krycí L profil 80x40mm, aby sme prekryli otvárací mechanizmus pántov. Pri dvojkrídlových brána sa musí namontovať dorazová čapica do podlahy. Čapica slúži ako doraz krídiel. Rozmer 2-krídlovej brány na motorické ovládanie 4000×1700 mm, na ručné ovládanie 3100×1700 mm. Krídlové brány sa otvárajú do vnútra.

Dvojkrídlová bána na motorické ovládanie, je potrebné myslieť dopredu, aby ste mali v tvarnicach osadené husie krky spolu s káblami pre krídlové motory a riadiacu jednotku. Riadiaca jednotka slúži ako mozog pre 2-krídlové motory. Na danú zákazku sme použili krídlové pohony RotaMatic Hörmann (v sade 1ks diaľkový vysielač). Na riadiacej jednotke vieme naprogramovať dodatočné príslušenstva ako je maják, fotobunky, odtlačok prsta, kódový a kľúčový spínač. Hörmann systém ma najväčšiu škálu nadstavení aká môže byť pri riadiacich jednotkách čo je napríklad (otváranie pomocou smartfónu, nastavenie sily otvárania a zatvárania, rýchlosť otvárania a zatvárania)

Výhodou nášho výrobcu je zváraný rám u bráničiek a dvojkrídlovej brány čo nám zabezpečí dlhodobú pevnosť a životnosť nášho výrobku. Materiál je hliník ktorý nehrdzavie.

Celá zákazka sa skladá s 9 plotových polí, 1ks bránička ktorá je vybavená el. zámkom, 2-krídlová brána na ručné a motorické ovládanie. Pri plynomeroch môžeme vyrobiť atypický plot s výrezom pre plynomer a tým pádom nie je potrebné riešiť plynové dvierka.

Plotové polia sa montujú pomocou U profil 55x20x2 na výšku plotového dielca, pričom U profil sa namontuje ako prví a následne sa osádza plotové pole pomocou nitou.

Celková záruku na hliníkové oplotenie domu je 5 rokov na motor od výrobcu Hörmann 2 roky.

Kontaktujte nás

Sunmont
  • Prevádzka
  • Za dráhou 21
  • 902 01 Pezinok
  • Po - Pia od 09:00 do 17:00 hod

Nezáväzná ponuka

    %d blogerom sa páči toto: